Pierwsza wygrana !

W sobotę 6 września na własnym stadionie podejmowaliśmy MKS Kańczugę. Mecz planowany był na godzinę 11:00, ale ponieważ sędziowie przyjechali przed 13 , tak więc mecz zaczął się o godzinie 13:00. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane z lekką przewagą gospodarzy. W około 30 minucie potkania Przełęcz wyszła na prowadzenie za sprawą Maćka Mierzejewskiego. Jednak zbyt długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia, bo 5 minut później zawodnik gości zdobył bramkę na 1-1. Tak więc do przerwy 1:1. Druga połowa to zupełnie inna gra naszej drużyny. Od początku zaczęliśmy atakować co przyniosło skutek. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: jeszcze raz Maciek ( karny ) , Kuba Kudła i Piotrek Plata. Wynik mógł być wyższy, ale Maciek z trzech karnych dla naszej drużyny wykorzystał jednego. Był to pierwszy nasz wygrany mecz w tej rundzie. Liczymy na więcej !

Bramki: 2x Maciek Mierzejewski , 1x Kuba Kudła i 1x Piotrek Plata

Przełęcz : Siuta - Korzeń , Krówka , Dudzik , Jurczyk - Plata , Moszczyński ( Aszlar ) , M. Mierzejewski ( Czaja ), T. Mierzejewski , Szczepanik ( Pitak )- Kudła

Następny mecz rozegramy już jutro w Nowej Dębie !