Przegrana po niezłej grze...

W sobotnie popołudnie udaliśmy się na bardzo daleki wyjazd ( 160 km ) do Gorzyc. Na stadionie rywala podejmowaliśmy miejscową Stal. W spotkaniu brakowało nam kilku zawodników m.in Tomka Mierzejewskiego. Natomiast na starszych pojechał Kuba Kudła oraz Maciek Mierzejewski.  Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze od początku utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy dużo sytuacji. W około 30 minuty Przełęcz wyszła na prowadzenie po "aksamitnej " akcji Damiana Szczepanika. Damian przedarł się przez trzech obrońców, a następnie pięknym uderzeniem z lewego " kazka '" wyprowadził nas  na prowadzenie. Od tego momentu chcieliśmy jeszcze bardziej uspokoić naszą grę, lecz w jednej z sytuacji gospodarzy w polu karnym sfaulował Krystian Czaja i sędzina podyktowała jedenastkę. Rzut karny bardzo ładnie obronił Kamil Siuta , ale nasza drużyna zaspała i zawodnik z Gorzyc dobił piłkę do bramki. Do przerwy 1:1. Druga połowa to inna gra. Przy piłce więcej byli gospodarze i stwarzali więcej akcji co udokumentowali dwoma bramkami. Mecz skończył się wynikiem 3:1 dla Gorzyc, ale myślę że ten mecz nie był do przegrania , ale co najmniej do zremisowania. Mówi się trudno. Następne spotkanie rozegramy już w środę z JKS Jarosław !

Przełęcz : Siuta - Pitak , Krówka , Malczewski , Wolan - Jakieła , Szczepanik , Wszołek ( Sereda ), Korzeń , Czaja ( Kosztyła ) - Kuna ( Sanocki )